Укравтодор

Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України – в ексклюзивному інтерв’ю Новое Время:

“З 2017 роки ми сфокусувалися на основних національних і міжнародних коридорах, які ремонтуємо за маршрутним принципом. Крім того, ми затвердили п’ятирічну стратегію розвитку доріг на 2018-2022 роки. Її мета – до 2022 року з’єднати між собою всі обласні центри України якісними дорогами. Чи не обіцяю чудес, але впевнений, що за наявності коштів ми це зробимо.

У 2018 році пріоритетними є такі коридори.

М-03 Київ – Харків – Довжанський, де продовжуємо активний ремонт на ділянці Лубни – Полтава. Також починаємо реконструкцію з розширенням до 4 смуг цієї дороги від Полтави до Балок. Крім того, будуємо об’їзди населених пунктів. Поетапно будемо доводити цю дорогу до 4 смуг руху на всій протяжності – від Борисполя до Харкова.
Дорога Р-46 Харків – Охтирка, між Харківською і Сумською областю до кінця цього року буде відремонтована повністю.
Дорога Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань є частиною пріоритетного коридору, який ми називаємо GO Highway. У поточному році ця дорога буде відремонтована від Львова до Умані, за винятком ділянки в Східній частині Вінницької області, яка буде відремонтована в 2019 році.

Також ми плануємо завершити капітальний ремонт дороги М-05 від Києва до Білої Церкви. Зараз я пропоную за рахунок коштів європейських організацій провести капітальний ремонт дороги від Білої Церкви до Умані.
Дорога М-05 Київ – Одеса дуже важлива для економіки країни. Тому я впевнений, що в найближчі роки вона буде повністю відремонтована.

Також в цьому році ми продовжимо ремонт дороги Н-11 Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв.

У цьому році великий обсяг робіт буде виконано на дорозі Н-31 Дніпро – Решетилівка. Дорога Н-31 буде поступово розширена до 4 смуг руху на всій протяжності, також передбачено будівництво об’їздів всіх великих населених пунктів. У Решетилівці ця дорога вливається в швидкісне шосе М-03, що забезпечить якісне сполучення Дніпра і Запоріжжя з Києвом і Західною Україною.

Ми поступово ремонтуємо дорожню мережу країни. Однак варто розуміти – за рік відремонтувати всі дороги, які на 95% були фактично знищені за 20 років, – нереально. На це потрібен час. Найважливіші кроки на шляху до відновлення української мережі доріг вже зроблено”.Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України (в ексклюзивному інтерв’ю Новое Время):

«З 2017 роки ми сфокусувалися на основних національних і міжнародних коридорах, які ремонтуємо за маршрутним принципом. Крім того, ми затвердили п’ятирічну стратегію розвитку доріг на 2018-2022 роки. Її мета – до 2022 року з’єднати між собою всі обласні центри України якісними дорогами. Чи не обіцяю чудес, але впевнений, що за наявності коштів ми це зробимо»…

Author: https://facebook.com/331160980723198 – Служба автомобільних доріг у Донецькій області