Photos from Зелена планета Земної. Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ’s post

Душа і розум лікаря мають бути єдині!

На Великого Спаса згуртоване товариство зеленопланетян зібралось на вже другу поспіль конференцію в селищі Приморському на Херсонщині. В невимушеній атмосфері колеги встигли обмінятись досвідом, познайомитись із лікарськими рослинами краю, зміцнити здоров’я на морі, засмагнути, спробувати на собі цілющу дію термального джерела, і, звісно, гідно відзначити велике народне свято: послухати церковну службу, освятити спасівські кошики і коровай та розговітися яблуками й медом.

Вступне слово Наталі Земної було, як і завжди, цікавим, різноманітним і пізнавальним. Нагадавши і продемонструвавши присутнім вже знайомі бріонію білу, кермек Гмеліна, якірці сланкі, маклюру, Наталя Петрівна розповіла про дивовижну траву – повитицю європейську. Це водночас і страшний бур’ян та паразит, і неймовірно цілюща та поцінована народною медициною рослина.

Велика частина доповіді була присвячена обговоренню нових властивостей фітокомпозицій. Наприклад, ГАСТРОУЛЬКАН лікує слух і може підсилювати інші композиції. Разом з ДІАМАНТОМ, НЕФРОЛІКОМ, АСЦИТАНОМ, ЛІМФОГРАНОМ та ЛІПОСАНОМ допоможе скинути вагу й зменшити апетит. Його можна поєднувати навіть із ГЕПАХОЛОМ.
НОРМОСТРУМ незамінний для курсу лікування органів травлення, особливо підшлункової залози. Разом з ЛАКСОНОМ та ГЕЛЬМІНОМ допоможе позбутись закрепів.

Унікальним засобом є СПАЗМІН. У поєднанні з ВАЗОНОРМОМ, АРАХНОЛІКОМ (чи ЕНЦЕФАНОМ) та НЕВРИНОМ знімає будь-який головний біль, навіть якщо причина його невідома. Очний нерв добре відновлюється АРНІКОЮ і ОКОЛІКОМ, що дозволить людям із глаукомою уникнути операції.

«Докладайте сили своєї душі до розуму, знань – і матимете найкращий результат!» – побажала Наталя Земна усім колегам.

Author: https://facebook.com/2100662470179386 – Зелена планета Земної. Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ