Високогірні озера Карпат На території України не так багато озер, розташованих на висоті понад 1000 метрів. До частини з них ведуть автомобільні дороги, що робить їх особливо популярними серед турист

Високогірні озера Карпат

На території України не так багато озер, розташованих на висоті понад 1000 метрів. До частини з них ведуть автомобільні дороги, що робить їх особливо популярними серед туристів. Але, до деяких, найкрасивіших та недоступних, необхідно підніматися власними силами. Наступний список дозволить знайти оптимальні природні пам'ятки розташовані недалеко від вашого місця відпочинку на одному з мінеральних курортів Карпат:

1. 🧜🏼‍♀️ Озеро Синевир сховалося в самому серці Горган. Досить просто дістатися на туристичному автобусі або особистому транспорті.

2. 🧜🏼‍♀️ Мертве (Журавлине) Озеро, знаходиться в пішій прогулянці від знаменитого водоспаду Кам'янка, в найпривабливіших Сколівських Бескидах.

3. 🧜🏼‍♀️ Озеро Марічейка сховалося на висоті 1500 метрів на маршруті до гори Піп Іван. Кришталево чиста вода ніколи не забруднюється, завдяки постійному підживленню джерелами.

4. 🧜🏼‍♀️ Беренескул – озеро на висоті 1800 метрів. Тут навіть немає рослинності, так як вона не виживає на такій висоті.

5. 🧜🏼‍♀️ Несамовите – найвисокогірніше озеро України. Льодовикового походження, воно приваблює дуже велику кількість туристів. Улюблене місце для відпочинку та ночівлі.

Відпочиваючи в санаторії, до частини з них можна потрапити в супроводі екскурсійної програми: https://vsesanatorii.com/ua/

#всісанаторії #лікуваннявУкраїні #відпочиноквУкраїні #мунеральніводи #мінеральніводиУкраїни #санаторіїУкраїні #всесанатории #лечениевУкраине #отдыхвУкраине #минеральныеводы #минеральныеводыУкраины #санаторииУкраины

Source: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2527577570789555&id=1694425677438086&__tn__=-R