Віртуальна виставка видавничої діяльності заповідника При КДІКЗ ось уже більше семи десятків років існує наукова бібліотека. Значну частину фонду у нашій книгозбірні є книги з історії держави, краєз

Віртуальна виставка видавничої діяльності заповідника

При КДІКЗ ось уже більше семи десятків років існує наукова бібліотека. Значну частину фонду у нашій книгозбірні є книги з історії держави, краєзнавства. До вашої уваги бібліотека пропонує віртуальну виставку видавничої діяльності заповідника.
Науковими співробітниками заповідника в різні роки були підготовлені і видані ряд путівників і буклетів по музеям Кам’янки.
Ще в 1999році відбулася перша спроба окремого видання історичного нарису про рідний край, книги «Місто на скелястих берегах річки Тясмин» до 350-річчя заснування міста. Це видання відбулося завдяки ентузіазму, знавцям своєї справи, музейчикам по життю перш за все Г.М.Таран, Л.О.Бондаренко та всього колективу заповідника. В 2019 році вийшло в світ уже 3-тє перевидання книги.
Заповідник ініціював випуски науково-художнього альманаху «Кам’янка», авторами статей якого є наукові співробітники.
Автором першої книжки яка повністю присвячена історії перебування Чайковського в Кам’янці «Чайковський і Кам’янка» є нині покійна заступник директора по науковій частині Бондаренко Л.О.
Ідея написати книги «Незбагненна.Земна.Героїчна» та «Бійці невидимої війни» належить багаторічному директору музею О.С.Пушкіна і П.І.Чайковського, засновнику КДІКЗ Валерію Володимировичу Бабенку, яку підтримали наукові співробітники заповідника.
Кам’янський заповідник є співавтором і упорядником науково-популярного видання «Джерело» та багато інших видань.
Не забули і про найменших. В серії книг про Тясминський каньйон є маленька книжечка «Тясмин у малюнках» - книга розмальовок для малят. Ця книжечка дасть змогу через малюнок познайомити самих маленьких з унікальною пам’яткою природи Тясминським каньйоном м. Кам’янка на Черкащині. З його рослинним і тваринним світом.
Представляємо книги по заявленій темі.

Source: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2972935029426608&id=579318292121639&__tn__=-R