🇦🇱 Albania boxing 🥊 – VAB management group | Facebook

🇦🇱 Albania boxing 🥊

WE ARE READY TO RUMBLEEEEE !

SHARE SHARE SHARE 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱

Gjithcka pothuajse gati per eventin e pare mbas fillimit te pandemis.
Pune kolosale nga te gjitha frontet me Alban Alikaj dhe Evgheni Boico
per te realizuar si gjithmone nje event profesional ne te gjithe aspektet.
Pandemia ka qene nje barriere teper e larte per tu kaluar por besoj se ja kemi dal mbane, per me shume do te flasi ringu te shtunen 25 korrik ne Vlore.
15 ndeshje profesioniste me boksiere nga Shqiperia 🇦🇱, Bullgaria 🇧🇬, Moldavia 🇲🇩, Ukraina 🇺🇦, Izraeli 🇮🇱 dhe Turqia 🇹🇷
Bashkuam forcat te tre bashke Arena Boxing Promotion , Fight Club Vlora dhe B&B Promotions me ne krye Unioni i Boksit Shqiptar - UBSH qe po kthen boksin profesionist ne nivele qe kurr nuk jane pare me perpara. Shqiperia eshte vendi i 11 ne Evrope qe po zhvillon aktivitet ne kohe pandemia

Ju kujtoj se mbremja do te zhvillohet pa pranine e publikut nen respektimin strikt te protokollit anti Covid-19 dhe do te transmetohet live ne Facebook tek faqja zyrtare e Unionit te Boksit Shqiptar prej ores 18:00.

Behuni pjese e emocioneve te medhaja !
.
.
.
.
.
#nextshow #nextboxingevent #coming #boxingevent #covid19 #pandemic #boxingisback #staytuned

Source: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2736780679930729&id=1743622882579852&__tn__=-R