Aqua-Therm Kyiv – 3️⃣ покоління сепараторів Flamco -… | Facebook

3️⃣ покоління сепараторів Flamco - стандартні латунні з Pall-кільцями, сепаратори за технологією Smart, та інноваційні форсовані сепараторисерії XStream❗️
­
Основні відмінності між трьома поколіннями сепараторів для прийняття рішення:
­
🟥 Перше покоління сепараторів (стандартні латунні з PALL-кільцями): очищають теплоносій від магнітних і немагнітних механічних домішок протягом тривалого періоду часу, створюють досить високий гідравлічний опір потоку, що, в свою чергу, збільшує витрату енергії в системах.
Гарантія на стандартні латунні сепаратори Flamco з PALL-кільцями - 3 роки.
­
🟧 Друге покоління сепараторів (по технології Smart): окремо магнітом очищають теплоносій в прискореному режимі (приблизно протягом 3 годин) від частинок з магнітними властивостями, а також окремо механічно очищають теплоносій від частинок без магнітних властивостей на 30-40% швидше, ніж сепаратори першого покоління. Мають істотно менший гідравлічний опір потоку, що збільшує енергоефективність систем. Доступні для замовлення як в ізоляції, так і без.
Гарантія на сепаратори Flamco серії Smart - 5 років.
­
🟨 Третє покоління сепараторів (форсовані інноваційні сепаратори XStream): по сепарації магнітних частинок майже в 14 разів швидше очищають теплоносій (за 14 хвилин), механічна робота по очищенню від немагнітних частинок приблизно на 13% швидше (пісок, шматочки пластику, ущільнень та ін.) у порівнянні з сепараторами серії Smart. Мають 2 режими MAX (великий опір / висока швидкість очищення) / ECO (опір майже не робить / штатна швидкість очищення), відразу постачаються в енергоефективній ізоляції. Мають найменший гідравлічний опір потоку.
­
☝🏽 Гарантія на форсовані сепаратори Flamco XStream - 15 років.
­Инженерный Центр “Теплостар”” - виконуємо проектування систем опалення , поставку обладнання, монтажні роботи і сервіс індивідуальних теплових пунктів (ІТП), сонячних електростанцій, сонячних теплосистем, теплових насосів і котелень всіх типів та комплексну термомодернізацію будівель.
­
👉🏽 З повним переліком обладнання та послуг Ви можете ознайомитися на сайті: www.teplostar.in.ua
­
•••

Запрошуємо вас на виставку Aquatherm Kyiv 2020 💫!

📑 Ваше запрошення: bit.ly/2rW1qDy

📌 Промокод для безкоштовної реєстрації: ATKFB

📍 18-20 серпня 2020
Україна, Київ, МВЦ
Броварський пр-т, 15

Source: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1717536688415330&id=182266045275743&__tn__=-R