Київ Інформ – З’явились подробиці нападу гвалтівника на… | Facebook

З'явились подробиці нападу гвалтівника на Анастасію Лугову. Ось що вона написала на своїй сторінці

"Вчора 31.07 в поїзді" Маріуполь-Київ "близько 3:00 на мене було скоєно напад. В купе я була з сином. Прокинулася від ударів по голові. Невідомий пробрався до нашого купе, одягнений був тільки в труси, заблокував двері і почав бити. Притиснув до ліжка. Тримав за горло і бив багато разів. Я кричала, прокинувся син. Син почав кричати і просити "Не бити маму", на що невідомий розвернувся і хотів вдарити сина. Я затримала удар, пообіцявши, що зроблю все що завгодно, лише б він не бив сина ", - сказала вона.

Після цього чоловік, за її словами, зняв з себе білизну і почав до неї чіплятися.

"Я попросила, щоб трошки почекав, адже син ще не спить і все це бачить. Весь час, поки я заспокоювала сина, голий чоловік з ерекцією гладив мені ноги і цілував їх, на мій опір говорив "Будь розумницею, будь хорошою дівчинкою". Я зрозуміла, що потрібно якось вивести чоловіка з купе. Я запропонувала йому вийти, щоб син нічого не бачив. Він погодився, обернувся в простирадло, вивів мене з купе і завів до свого купе. Двері за мною заблокував на верхній замок ", - розповіла вона.

Ситуацію врятував хлопчик, який почав плакати і кликати маму.

"Ось він, шанс на порятунок" - подумала я, і запропонувала вийти і піти заспокоїти сина під приводом, що дитина може розбудити всіх. Чоловік мене відпустив, але сказав, щоб я повернулася, інакше він мене знайде і буде гірше. Вийшовши з купе, я забігла до сина, і ми босоніж побігли до провідниці. Та спала і не розуміла, що відбувається. Чоловік голий по вагону біг в нашому напрямку. Зрозумівши, що тут захисту не знайду, ми побігли в інший вагон, де я почала кричати і стукати в усі двері. Найгірше те, що ніхто не зреагував ", - розповіла жінка.

В іншому вагоні їм допомогла провідник. До Києва залишалося їхати кілька годин.

Начальник поїзда доручив охороняти насильника, той погрожував натиснути стоп-кран і вибити вікно.

По прибуттю на станцію їх чекав патруль.

Source: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3108471782568475&id=825185447563798&__tn__=-R