Кафедра автомобілів і транспортних технологій | Facebook

Кафедра автомобілів і транспортних технологій, profile picture

НА КОРДОНІ УГОРЩИНИ ТА УКРАЇНИ БУДУЮТЬ НАЙБІЛЬШИЙ У ЄВРОПІ ЗАЛІЗНИЧНИЙ ТЕРМІНАЛ.
_______________

Неподалік угорсько-українського кордону у місті Фенешлітке (Угорщина) розпочалося будівництво найбільшого у Європі інтермодального залізничного комбінованого термінала East-West Gate.

"Будівництво найбільшого та найсучаснішого залізничного інтермодального комбінованого термінала розпочато біля воріт Європейського Союзу у Фенешлітке, недалеко від угорсько-українського кордону", - повідомляють угорські медіа.

Зазначається, що EWG стане першим наземним інтермодальним комбінованим терміналом на європейському континенті, який буде побудований на "зелених" технологіях та матиме власну мережу 5G. Теоретична потужність терміналу, який будується на території у 125 га, становить 1 млн TEU на рік.

Очікується, що EWG може зіграти ключову роль у доставленні товарів між Азією та Європою альтернативним шляхом, забезпечуючи швидші та більші за обсягом постачання, ніж раніше.

"Оснащений найсучаснішими технологіями, інтермодальний термінал EWG, бувши західним шлюзом Нового Шовкового шляху, пропонуватиме альтернативний маршрут вантажних перевезень з Азії до Австрії, Швейцарії, Італії, Словенії, Хорватії та Німеччини, який буде швидший, ніж нинішні сухопутні та морські шляхи", - йдеться у повідомленні.

Тестову експлуатацію об'єкта планується розпочати у січні 2022 р., а остаточна здача має відбутися у першому кварталі 2022 р. Інвестиції у розмірі 61 млн євро фінансуються повністю з приватних джерел.

#ТранспортніНовини

Source: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3701038666631373&id=397923743609565&__tn__=-R